Një nga lojtarët më në formë të Tiranës, rrëfehet Grent Halili: Nuk është e thjesht të jesh djali i presidentit, do kem më shumë suksese se Zoti Halili në drejtimin e skuadrës
Borxhet e mëdha, merkato dhe raportet me Gaz Demin, presidenti Halili flet për gjithçka: Derbin ua kemi borxh  tifozëve, në këtë 100 vjetor dua titullin

Borxhet e mëdha, merkato dhe raportet me Gaz Demin, presidenti Halili flet për gjithçka: Derbin ua kemi borxh tifozëve, në këtë 100 vjetor dua titullin

Tirana po kalon një moment të mirë këtë sezon. Bardhblutë e kanë nisur sezonin e ri në mënyrë më të...
Read More
Mema flet për sfidën ndaj Kukësit dhe ”thumbon” të kuqtë: Këto sfida nuk duhen humbur, Partizani nuk është ai i vjeshtshmi

Mema flet për sfidën ndaj Kukësit dhe ”thumbon” të kuqtë: Këto sfida nuk duhen humbur, Partizani nuk është ai i vjeshtshmi

Tirana ka një tjetër sfidë të rënëdsishme këtë javë. Pas fitores ndaj Skënderbeut, bardheblutë luajnë në transfertë ndaj Kukësit. Një...
Read More
Goditi gjyqtarin e ndeshjes në sfidën Kastrioti-Egnatia, Komisioni i DISIPLINËS zbardh verdiktet

Goditi gjyqtarin e ndeshjes në sfidën Kastrioti-Egnatia, Komisioni i DISIPLINËS zbardh verdiktet

Komisioni i Disiplinës ka dhënë ditën e sotme vendimet për sfidat e javës së kaluar në kampionat dhe Kupën e...
Read More
Trajneri i PARTIZANIT “injoron” TIRANËN: Unë i kam sjellë fat, s’e kam frikë… Tifozët? Kanë të drejtë, paguajnë biletën! (E PLOTË)

Trajneri i PARTIZANIT “injoron” TIRANËN: Unë i kam sjellë fat, s’e kam frikë… Tifozët? Kanë të drejtë, paguajnë biletën! (E PLOTË)

Franko Lerda ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp para ndeshjes së Partizanit kundër Bylisit. Trajneri italian ka folur...
Read More

LAJMET E FUNDIT

VIDEO

VENDI

BOTA