Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

"Oreksi vjen duke ngrënë", Elbasani pret "okazionet" pas Europës

Shkruar nga NEWSPORT
"Oreksi vjen duke ngrënë", Elbasani pret

Ngjitja e Elbasanit në Superiore nuk erdhi papritur. Investimi në Kategorinë e Parë solli dhe frytet, teksa verdheblutë u shpallën kampion.

Thonë se oreksi vjen duke ngrënë dhe e njëjta gjë pritet të ndodhë te Elbasani. Drejtuesit duhet të presin për të bërë përforcimet e duhura.

Fillimisht duhet të vijë korriku, kur dhe lojtarët janë zyrtarisht të lirë nga kontratat që po mbarojnë. Më pas "okazione" të tjera mund të afrohen pas aventurave europiane.

Objektivi është shprehur publikisht për "Final 4". E vështirë është, por jo e pamundur. Dhe me siguri që Elbasani do e tentojë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga