Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Zyrtarizohet java e 7-të e Superligës, luhet të dielën dhe të hënën

Shkruar nga NEWSPORT
Zyrtarizohet java e 7-të e Superligës, luhet të dielën dhe

Ndërkohë që java e 6-të e Superligës do luhet të mërkurën e ardhshme, java e 7-të do të zhvillohet vetëm 4 ditë më pas, pra më 16 tetor.

Tri ndeshje do luhen të dielën dhe dy të tjera të hënën.

 

Superliga/ Java e 7-të

E diel                     (16 tetor)

Ora 14:00

Vllaznia – Laçi

Kukësi – Korabi

Ora 17:00

Tirana-Skënderbeu

E hënë                  (17 tetor)

Ora 17:00

Partizani – Flamurtari

Teuta – Luftëtari

Tags:

SUPERIORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga