Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Në Vlorë gjejnë "heroin", Gugash Magani rikthen entuziazmin mes sakrificash

Shkruar nga NEWSPORT
Në Vlorë gjejnë "heroin", Gugash Magani rikthen

Flamurtari ka gjetur fitoren e parë në këtë sezon. Në sfidën e javës së 2-të të Superligës, vlonjatët mposhtën 5-0 Luftëtarin.

Humbja ndaj Skënderbeut është lënë pas krahëve, ndërsa entuziazmi është në maksimum në radhët e ekipit bregdetar.

Pavarësisht problemeve financiare që ka pasur Flamurtari gjatë muajve të verës, ai që ka mbajtur ekipin të karikuar, të bashkuar dhe në tonus për startin e sezonit ka qenë dhe mbetet trajneri Gugash Magani.

Numri 1 i stolit të vlonjatëve, me grintën dhe dëshirën e tij për të marrë maksimumin nga të tijtë, ka arritur suksesin e parë për këtë sezon. Në Vlorë kanë gjetur "heroin", ndërsa elozhet për Maganin kanë qenë të shumta nga ana e tifozëve.

Tags:

SUPERIORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga