Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“Bashkohuni me ne”, TKZ jep lajmin e rëndësishëm për anëtarët

Shkruar nga NEWSPORT

Shqipëria do të luajë kundër Polonisë më 10 shtator në stadiumin “Air Albania” në Tiranë. Ekipi i Sylvinhos do të tentojë padyshim një rezultat pozitiv kundër një rivali direkt si polakët.

Në krahun tjetër Tifozat Kuq e Zi apo siç njihen ndryshe “TKZ” kanë dhënë një njoftim të rëndësishëm për anëtarët mbi organizimin e kësaj ndeshje.

Vlen të vlerësohet dashuria që ky tifogrup ka për kombin dhe kombëtaren duke qenë gjithnjë aty si lojtari i 12-të i skuadrës kuqezi.

"Të dashur Tifoza Kuq e Zi,

Në vijim të ndeshjeve eliminatore për kampionatin UEFA EURO 2024, ju ftojmë që të na bashkoheni në organizimin tonë të radhës:

SHQIPËRI - Poloni

10 shtator 2023, Ora: 20:45, stadiumi “Air Albania”.

Çmimi i biletës: 1500 lekë/ 15€

*Afati i fundit për rezervim:

‼️ 25 gusht 2023, ora 21:00‼️

KUJDES ❗️

Tifozat Kuq e Zi bëjnë rezervimin dhe shitjen e biletave vetëm për anëtarët e tifogrupit!

Biletat duhet të parapaguhen që rezervimi të quhet i plotë.

* Biletat janë të limituara prandaj afati për rezervim mund të mbyllet më herët se data 25 gusht 2023.

O sa mirë me qenë Shqiptar! "

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga