Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

RTSH “surprizon” tifozët, ja ndeshja e Superiores që do të transmetohet live

Shkruar nga NEWSPORT
RTSH “surprizon” tifozët, ja ndeshja e Superiores që do
Abissnet Superiore rikthehet ditën e nesërme pas ndërprerjes dyjavore për ndeshjet e kombëtareve. Dy sfidat e para janë ato mes Bylisit dhe Erzenit në orën 15:00 dhe Teuta – Vllaznia në 17:45. Sfida e Niko Dovana do të jepet live në ekranin e RTSH me tifozët që kanë ngelur të surprizuar nga ky vendim. Supersfida e javës mes Tiranës dhe Partizanit ka marrë vëmendjen e futbollit shqiptar dhe tifozët prisnin që ta shihnin falas në RTSH.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga