Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Magani merr vendimin pas humbjes ndaj Kukësit, nuk harron të theksojë problemin që ka skuadra

Shkruar nga NEWSPORT
Magani merr vendimin pas humbjes ndaj Kukësit, nuk harron të

Trajneri i Teutës, Gugash Magani nuk e ka përjetuar mirë humbjen e djeshme ndaj Kukësit me rezultatin 2-1. Tekniku ka vendosur që të lërë pushim ekipin ditën e sotme për të vazhdua nesër me seancën e radhës stërvitore pasi në fundjavë i pret një tjetër përballje e vështirë ndaj Skënderbeut.

Ditën e djeshme, Magani ka theksuar se skuadra vuan ende probleme psikologjike dhe problemi i parë që duhet rikuperuar është ky. Humbjet rresht kanë bërë që durrsakët të gjenden në vështirësi dhe të renditen në vendet e fundit të tabelës së klasifikimit.

Aktualisht, Teuta renditet në vendin e tetë në tabelën e klasifikimit me vetëm 15 pikë të grumbulluara.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga