Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

"Kishim situatat për të fituar", Zoran Zekiç: Më shumë më shqetëson fakti që nuk reaguam pas golit të pësuar

Shkruar nga NEWSPORT
"Kishim situatat për të fituar", Zoran Zekiç: Më

Partizani u mposht në transfertë përballë Skënderbeut. Një humbje që lë një shije të hidhur duke parë sesi shkuan gjërat. Një Partizan që dominoi nga fillimi e deri në fund, por golin e gjetën korçarët.

Pas kësaj sfide për mikrofonat e MCN TV, foli dhe trajneri i “Demave”, Zoran Zekiç.

“Çfarë mund të them për këtë ndeshje. I kishim situatat për të fituar. Humbëm pastaj topat e dytë dhe më pas një penallti në zonë dhe humbëm ndeshjen.

Sigurisht që kam keqardhje për rastet e humbura. Normalisht që jam i mërzitur. Kështu është futbolli, kur nuk shënon, e pëson. Më shumë më shqetëson momenti kur Skënderbeu shënoi dhe ne kishim shumë minuta, por nuk reaguam si duhet”, u shpreh trajneri i Partizanit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga