Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FOTO/ Big Brother “pushton” edhe Vllazninë, Luiz Ejlli bën bashkë shkodranë e...vlonjatë

Shkruar nga NEWSPORT

Big Brother VIP Albania është kryeqendra e lajmeve mediatike. Reality Show kryeson nivelet e shikueshmërisë dhe vëmendja më e madhe duket se është për banorin, Luiz Ejlli.

Shkodrani është më i përfoluri, si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë teksa historia e tij ka mbërthyer të gjithë shqiptarët. Mbështetja është e madhe për të edhe nga bota e sportit. Kapiteni i Kastriotit, Karakaçi, ndau një foto në rrjetin e tij social teksa kishte dërguar plot pesë vota në mbështetje të Luizit.

Suporti për shkodranin nuk kishte si të mungonte nga ekipi i Vllaznisë teksa kapiteni i ekipit Gurishta sëbashku me dy shkodranët e tjerë, Herald Marku dhe Dajan Shehi, të cilëve i është bashkuar edhe vlonjati Ardit Hoxhaj, kanë shfaqur mbështjetjen e tyre në rrjete sociale me hashtagun #MeLuzin.

[caption id="attachment_675793" align="alignnone" width="390"] Herald MARKU, Dajan SHEHI, Erdenis GRUISHTA dhe Ardit HOXHAJ ne mbeshtetje te Luiz Ejllit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga