Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Video / Ish- futbollisti sulmon Xhakën , meritonte një shpullë për humbjen e penalltive

Shkruar nga NEWSPORT
Video / Ish- futbollisti sulmon Xhakën , meritonte një shpullë

Humoristi i mirënjohur, Rasim Thaçi – Cima, i cili ishte mysafir i emisionit Arena në Tribuna Channel, ka folur për penalltinë e humbur të Granit Xhakës në ndeshjen Zvicër – Poloni.

Cima, ish-futbollist i dikurshëm i Flamurtarit dhe Prishtinës, ka thënë se po ta kishte afër yllin kosovar do ta rrihte me shuplaka. Kurse, ai beson se Portugalia do të triumfoj në Euro 2016.

https://youtu.be/_JI3SaVYbSw?t=4

 

Tags:

VIDEO video

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga