Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

EKSKLUZIVE/ Lorenc Trashi lë “thatë” Partizanin dhe Elbasanin, mbrojtësi vendos për të ardhmen

Shkruar nga NEWSPORT
EKSKLUZIVE/ Lorenc Trashi lë “thatë” Partizanin dhe
Lorenc Trashi

Lorenc Trashi do e vazhdojë karrierën e tij në Azerbajxhan. Kjo është çfarë ka mësuar Newsport.al nga burime pranë lojtarit, teksa klubi i ri nuk bëhet akoma i ditur.

Në garë për të fituar shërbimet e mbrojtësit ishin dhe Partizani me Elbasanin. 32-vjeçari vendosi këtë muaj të ndërpresë bashkëpunimin me Ballkanin, teksa kujtojmë se këto të fundit e afruan në janar.

Aventura në Azerbajxhan do të jetë e dyta për Lorenc Trashin jashtë. Më parë ka luajtur për Qadsian në Kuvajt. Trashi po ashtu ia ka dalë të fitojë një vend në Kombëtare duke grumbulluar prezenca nga viti 2019 deri në vitin 2021. /Newsport.al/

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga