Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“S’ka as plazh, as punë, të dielën lu Tirona”, Fanaticsat bëhen gati për hapjen e sezonit

Shkruar nga NEWSPORT
“S’ka as plazh, as punë, të dielën lu Tirona”,

Superioria nis këtë fundjave dhe Tirana e fillon në transfertë ku do të sfidojë Dinamon në ‘Elbasan Arena’, të dielën në orën 20:00. Bardheblutë duan ta nisin me këmbën e mbarë e ku më mirë se ta nisësh me një fitore në derbi.

Të besuarit e Orges Shehit do të futen në fushë me qëllimin e vetëm, 3 pikët. Objektivi madhor mbetet i njëjti: Titulli kampion. Për t’i ardhur në ndihmë skuadrës, janë gjithmonë mbështetësit e zjarrtë.

Tifogrupi besnik i bardhebluve, Tirona Fanatics, ka bërë postimin e parë në rrjete sociale ku përgatit anëtarët për çeljen e sezonit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga