Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Partizani shënjestron mesfushorin e Interit

Shkruar nga NEWSPORT
Partizani shënjestron mesfushorin e Interit

Partizani po kalon një formë të mirë në këtë edicion futbollistik teksa është kandidat potencial për të fituar titullin kampion. Teksa pritet të mësohet se kush do të jetë trajneri i ri, drejtuesit po punojnë për të përforcuar organikën me elementë cilësorë.

Burime jo zyrtare tregojnë se ata po ndjekin me interes Giacomo Stabilen. Ky i fundit ka dalë nga akademia e Interit dhe shihet si një element që do t’i bëntë shumë punë të kuqve. Objektiv kryesor janë Kupat e Europës, ku synohet pjesëmarrja në grupet e një kompeticioni të tillë.

Pritet të shihet se çdo të ndodhë, ndërsa mesfushori aktivizohet me të rinjtë e Interit. Gjithashtu është grumbulluar disa herë me ekipin e parë, por nuk ka arritur të debutojë.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga