Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Në fushë edhe Kategoria e Dytë, 4 ndeshje luhen në Grupin A

Shkruar nga NEWSPORT
Në fushë edhe Kategoria e Dytë, 4 ndeshje luhen në Grupin A

Ditën e sotme përveç dy superndeshjeve të Superiores do të luhen edhe 4 takime të tjera mjaft interesante. 8 skuadrat e grupit A do të zbresin në fushë për të synuar fitoren në javën e 14-të.

Besëlidhja kryesuese do të sfidojë në transfertë Naftëtarin, ndërsa Valbona që bashkëkryeson me lezhjanët pret në shtëpi skuadrën e Adriatikut.

Iliria e vendit të 3-të do të presë po në shtëpi ekipin e Veleçikut dhe sfida e fundit do të jetë mes Murlanit dhe Sopotit. Të gjitha këto takime do të luhen në orën  13:00.

Ndeshjet:

VALBONA – ADRIATIKU

NAFTËTARI – BESËLIDHJA

ILIRIA – VELEÇIKU

MURLANI - SOPOTI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga