Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ndeshje me aromë Superioreje, Teuta dhe Vllaznia përplasin “brirët” në “Niko Dovana”

Shkruar nga NEWSPORT
Ndeshje me aromë Superioreje, Teuta dhe Vllaznia përplasin
Abissnet Superiore do të ngre siparin e sezonit të ri më 19 gusht, teksa pak ditë më parë është mësuar edhe kalendari. Skuadrat në këtë mënyrë po u japin dorën e fundit afrimeve, ndërsa nga ana tjetër po vazhdojnë intensivisht përgatitjet për sezonin e ri. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Teuta ka njoftuar se do të luajë një ndeshje miqësore me Vllaznisë. Kjo përballje do të zhvillohet ditën e dielë në “Niko Dovana”. Diego Longo dhe Migen Memelli do të kenë mundësinë reale për të parë gjendjen e lojtarëve të tyre përballë një kundërshtari direkt. Kujtojmë se në javën e parë durrsakët do të duelojnë me Partizanin në “Arenën e Demave”, ndërsa shkodranët presin Kukësin në “Loro Boriçi”.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga