Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Laçi – Partizani apo Tirana – Egnatia? RTSH zgjedh sfidën që ju vjen falas në ekranet tuaja

Shkruar nga NEWSPORT
Laçi – Partizani apo Tirana – Egnatia? RTSH zgjedh
Me kampionatin që i drejtohet fundit, çdo ndeshje ka peshën e një finaleje. Skuadrat janë në kërkim të pikëve për të kapur objektivat e tyre dhe nuk “pyesin” shumë për emrin e kundërshtarit përballë apo pozicionin në renditje. Kjo vlen edhe për Laçi – Partizani, ndeshje që do të luhet nesër në orën 15:00 për javën e 29-të të Superiores. Kjo sfidë është përzgjedhur nga RTSH Sport për t’u transmetuar live dhe falas. Të kuqtë nuk duan rezultat tjetër veç fitores për të vazhduar garën me Tiranën për titullin kampion teksa janë 2 pikë pas bardhebluve.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga