Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

ZYRTARE/ Flamurtari firmos me ish-sulmuesin e Luftëtarit dhe Teutës

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Flamurtari firmos me ish-sulmuesin e Luftëtarit dhe Teutës
Flamurtari

Flamurtari ka prezantuar Aldrit Oshafi. 24-vjeçari bëhet kështu lojtari më i ri i vlonjatëve, duke përforcuar fazën ofensive.

Oshafi ka luajtur më parë në Superiore me Luftëtarin dhe Teutën. Sezonin e fundit ishte pjesë e Tomorit ku shënoi 3 gola.

Flamurtari po punon për objektivin Superiore. Kujtojmë se prej vitit 2021 është pjesë e Kategorisë së Parë, teksa ia ka dalë pa sukses të ngjitet në Superiore përmes "play-off" para 1 muaji. 

ZYRTARE/ Flamurtari firmos me ish-sulmuesin e Luftëtarit dhe Teutës
 

 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga