Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Ka drejtuar Kukësin dhe Luftëtarin në Superiore, Mladen Milinkovic drejt rikthimit në Shqipëri

Shkruar nga NEWSPORT
Ka drejtuar Kukësin dhe Luftëtarin në Superiore, Mladen
Mladen Milinkovic

Flamurtari kërkon një trajner me eksperiencë për sezonin e ri që të bëjë të mundur edhe rikthimin në elitë. Një emër i njohur ka dalë në skenë për të drejtuar kuqezinjtë.

Mladen Milinkovic është shumë afër rikthimit në Shqipëri. Trajneri serb është një njohës shumë i mirë i Superiores, pasi në të kaluarën ka drejtuar Luftëtarin dhe Kukësin.

Aktualisht 56-vjeçari është pa një skuadër dhe kjo e afron akoma më shumë me Vlorën. Vlonjatët e pëlqejnë Milinkovic dhe në ditët e ardhshme pritet të mësohet më shumë mbi këtë transferim.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga