Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Festa e fitores zgjat pak, 4 mungesa bëjnë me “dhimbje koke” Colellan

Shkruar nga NEWSPORT
Festa e fitores zgjat pak, 4 mungesa bëjnë me “dhimbje

Partizani nisi ditën e djeshme përgatitjet për ndeshjen e rrahdës përballë Kukësit në transfertë ditën e premte në orën 13:00 për javën e 23-të të Abissnet Superiore. Nën drejtimin e trajnerit Colella, skuadra zhvilloi një seancë stërvitore me ushtrime fizike për të mbajtur muskujt me ritmin e ndeshjeve të fundit.

Morali është i lartë pas dy fitoreve rradhazi por festa nuk zgjat shumë për trajnerin Colella i cili duhet të përgatisë skuadrën me mungesën e 4 lojtarëve. Andi Hadroj dhe Eljon Sota do të mungojnë për arsye kartonash ndërsa afrimi i janarit Sabit Bilali dhe talenti Paulo Buxhelaj janë të dëmtuar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga