Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Duele direkte në Kategorinë e Parë, mësoni ndeshjet e ditës së sotme

Shkruar nga NEWSPORT

Kategoria e Parë zhvillon ditën e sotme ndeshjet e para të javës së 6-të. Në orën 12:30, dita do të hapet me Tomori – Skënderbeu, duel direkt për vendet e larta të renditjes. Migen Memelli ka shlyer pezullimin e tij dhe sot rimerr timonin e korçarëve. Ndeshjet e tjera vijojnë në orën 14:00 me Beslidhjen që pret Orikun në Lezhë me presidentin Noka që po i soset durimi.

Luzi – Burreli është ndeshja tjetër me dy skuadrat që ndajnë kuotë të njëjtë pikësh, 5 dhe do të tentojnë fitoren për të dalë nga zona e kuqe. Të njëjtën gjë do të kërkojë edhe Besa e cila do të sfidojë Turbinën e vendit të fundit në transfertë.

Ndeshjet e ditës së sotme:

[caption id="attachment_662856" align="alignnone" width="300"] Ndeshjet e dites[/caption]

Renditja deri ne javen e 5-te

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga