Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Apolonia në "Loni Papuçiu" për historinë, fierakët e vegjël synojnë Play-Off të Champions League

Shkruar nga NEWSPORT
Apolonia në "Loni Papuçiu" për historinë,

Apolonia U-19 pret ditën e sotme Astanan në orën 14:00 në Loni Papuçiu për ndeshjen e kthimit në UEFA Youth League. Ndeshja e parë përfundoi në barazim 1-1 në Kazakistan dhe fierakët kanë të gjitha mundësitë të synojnë kualifikimin për fazën finale të Play-Off.

Trajneri Bledar Borova ka mbledhur ekipin në Durrës për t’u përgatitur maksimalisht për ndeshjen e sotme dhe për të larguar shpërqëndrimet e mundshme të djemve. Në seancën e fundit ditën e djeshme, i pranishëm ishte edhe presidenti i klubit, Koço Kokëdhima për të shfaqur mbështetjen e tij te djemtë fierak.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga