Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Ancelotti bën gati “valixhet”, REALI mendon rikthimin e Jose MOURINHOS

Shkruar nga NEWSPORT
Ancelotti bën gati “valixhet”, REALI mendon rikthimin e Jose

Real Madrid dhe Carlo Ancelotti duket se do t’i japin fund bashkëpunimit mes tyre në fund të këtij sezoni. Në këto kushte tashmë ka nis të përflitet për disa trajnerë që mund të marrin edhe vendin e italianit.

Në orët e fundit në skenë ka dal edhe emri i Jose Mourinhos, i cili aktualisht është në stolin e Romës. 60-vjeçari do të kishte kështu një rikthim në “Santiago Bernabeu”. Gjithçka do të varet nga rezultatet që do të sigurojë skuadra italiane në fund të sezonit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga