Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

5 sfida interesante në Kategorinë e Dytë, 10 ekipe zbresin në fushë për të luajtur fatet e tyre

Shkruar nga NEWSPORT
5 sfida interesante në Kategorinë e Dytë, 10 ekipe zbresin

Ditën e sotme do të luhen 5 ndeshje të vlefshme për javën e 16-të të Kategoirsë së Parë. 10 ekipe të grupit B do të zbresin në fushë për të luajtur fatet e tyre.

Delvina do të presë në shtëpi Maliqin, ndërsa Oriku luan në transfertë përballë Labërisë. Në krahun tjetër, një ndeshje interesante është ajo që do të luhet në Sarandë mes Butrintit dhe Pogradecit.

Në ndeshjet e tjera, Luftëtari luan me Këlcyrën, ndërsa skuadra e Shkumbinit përballet në transfertë me Devollin.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga