Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Kontratë 3-vjeçare, VLLAZNIA “blindon” mbrojtjen me ish-in e Kukësit

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Kontratë 3-vjeçare, VLLAZNIA “blindon”

Vllaznia nuk ka kohë për të humbur. Shkodranët vetëm pak minuta më parë bënë edhe zyrtarizimin e dytë ditën e sotme. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, kuqeblutë kanë zyrtarizuar firmën me Redon Dragoshin.

Mbrojtësi sezonin që u mbyll e përfundoi me Kukësin, teksa tashmë do të synojë të jetë protagonist në “Loro Boriçi”. 23-vjeçari do të mbajë veshur fanelën kuqeblut për 3 vitet e ardhshme.

“Vllaznia zyrtarizon edhe afrimin e Redon Dragoshit në rradhët e saj. Mbrojtësi 23 vjeçar është përforcimi i rradhës për skuadrën tonë. Dragoshi vjen nga skuadra e Kukësit dhe për tre vitet e ardhshme do të jetë kuqeblu.

Mirë se erdhe Redon!”, shkruan Klubi shkodran.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga