Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Ish-kapiteni i Kukësit ndryshon ekip, por jo ligë

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Ish-kapiteni i Kukësit ndryshon ekip, por jo ligë

Mesfushori me origjinë llapjane dhe me shumë eksperiencë, Besar Musolli është transferuar tek ekipi i vendlindjes së tij.

Musolli mbylli aventurën e tij me ekipit e Gjilanit pas 3 viteve me këta të fundit dhe vendosi të nisë një aventurë të re me ekipin e Llapit. Ish-kapiteni i Kukësit do të nënshkruajë një kontratë 1-vjeçare.

Kujtojmë që futbollisti 34-vjeçar ka qenë për plot 8 vite pjesë e ekipit të Kukësit në Kategorinë Superiore.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga