Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Vukiçeviç niset drejt Malit të Zi, Laçi “zile” Ndreut

Shkruar nga NEWSPORT
Vukiçeviç niset drejt Malit të Zi, Laçi

Takimi mes Tiranës dhe Laçit në “Selman Stërmasi” ka sjellë një ndryshim në pankinën e kurbinasve. Trajneri Dejan Vukiçeviç ka pasur një fatkeqësi në familje dhe si rrjedhojë është dashur të udhëtoj drejt Malit të Zi për t’u gjendur pranë të afërmve.

Laçi në këtë sfidë është gjendur para vështirësisë dhe ka kthyer në pankinë, Ramadan Ndreun i cili vite më parë ishte trajner i kurbinasve. Laçi në një takim delikat si ky i ditës së stome do të drejtohet nga Ndreu. Kurbinasit vijnë në këtë ndeshje të javës së 7 pas 5 humbjes radhazi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga