Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Vlen më shumë se 150 mijë euro, klubi arab kërkon shërbimet e sulmuesit bardheblu

Shkruar nga NEWSPORT
Vlen më shumë se 150 mijë euro, klubi arab kërkon

Tirana ka arritur të bëj mirë në merkaton që lamë pas duke arkëtuar shuma të mëdha nga transferimet e lojtarëve të saj. Klubi kishte një ofertë prej 150 mijë eurosh për sulmuesin 24 vjeçar Redon Xhixha nga ekipi i Bolusporit në Turqi, por që u refuzua nga drejtuesit bardheblu.

Në skenë ka dalë një klub nga Arabia që emri i të cilit nuk bëhët i ditur. Xhixha do të ishte lojtari i 4 që do të largohej nga Tirana pas Seferit, Tolit dhe Totres. Mbetet për t’u parë në qoftë se bardheblutë do të pranojnë transferimin e lojtartit të tyre për një shifë të konsiderueshme,

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga