Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Vlaznia nuk humb kohë, shkodranët zbresin në fushë dhe nisin përgatitjet intensive

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Vlaznia nuk humb kohë, shkodranët zbresin në fushë

Skuadra e Vllaznisë ka rinisur sot stërvitjen pas bojkotit disa ditor për shkak të rrogave. Ekipi shkodran ka zbritur në fushë teksa të gjithë lojtarët janë vënë nën urdhrat e trajnerit Mirsad Jonuz. Pas arritjes së marrëveshjes mes drejtuesit e klubit për rrogat, atmosfera në skuadër ka ndryshuar tërësisht.

Ashtu si pjesën tjetër të sezonit, cilësitë nuk mungojnë dhe pas datës 3 qershor pritet një Vllazni e frikshme në fushën e blertë. Tekniku i shkodranëve e ka thënë hapur që ka një organikë cilësorë që mund të luftojë edhe për Kupat e Europës. Tanimë pritet vetëm starti i kampionatit pasi të gjitha skuadrat kanë nisur nga puna.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga