Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Risia e Partizanit dhe në Antalya, çaste speciale nga fazat e rehabilitimit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Risia e Partizanit dhe në Antalya, çaste speciale nga fazat e

Partizani ditë më parë komunikoi risinë e tyre më të re, atë të kanalit zyrtar të klubit. Një nismë tepër speciale për klubin e kuq, që e bën të parin në Superligë që po e aplikon këtë lloj sistemi ku shumë ekipe elitare në Europë e ndjekin ndër vite.

Ditën e sotme klubi i Partizanit ka ndarë me tifozët e saj, çaste të veçanta nga seancat e rehabilitimit dhe ripkuperimit të lojtarëve. Trjatimi i dedikuar nga stafi i fizioterapistëve të Partizanit për lojtarët e saj, gjatë fazës përgatitore në Antalya.

VIDEO:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga