Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ GOL dhe ASIST, mbrojtësi i kombëtares i papërmbajtshëm

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ GOL dhe ASIST, mbrojtësi i kombëtares i

Naser Aliji ishte protagonist mbrëmjen e sotme me skuadrën e tij, Voluntari. Në sfidën ndaj U Craiova , mbrojtësi i kombëtares ishte vendimtar, teksa gjeti rrugën e rrjetës si dhe dhuroi edhe një  asist.

Fillimisht në minutën e 66-të ngushtoi shifrat në 2-1, ndërsa në minutën  e 82-të asistoi për golin e tretë të të tijve. Kjo sfidë përfundoi 3-3 dhe skuadra e lojtarit shqiptar mori vetëm 1 pikë në transfertën.

Kujtojmë se ky është goli i parë në kampionatin rumun në këtë sezon, ndërsa ka dhuruar 4 asiste.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga