Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Fitore jetike për Partizanin ndaj Erzenit, zhyt shijakasit drejt mbijetesës dhe vazhdon presionin ndaj Tiranës

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Fitore jetike për Partizanin ndaj Erzenit, zhyt shijakasit drejt

Erzeni 1-2 Partizani

Superiore: Java 31

Stadiumi: Niko Dovana

Gjyqtar: Florian Lata

Formacionet Zyrtare: 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga