Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Mbetën jashtë “Final – Four”, Dinamo vendos për të ardhmen e Dritan Mehmetit

Shkruar nga NEWSPORT
Mbetën jashtë “Final – Four”, Dinamo vendos për
Dinamo

Dinamo mbeti pa “Final – Four” dhe kjo ka mërzitur sigurisht dinamovitët. Gjithsesi të “blutë” Nuk kanë kohë për të humbur dhe ka nisur puna për ndërtimin e skuadrës për sezonin e ri.

Një nga çështjet që duhet të zgjidhej ishte ajo e Dritan Mehmetit. 44-vjeçari do të vazhdsojë të jetë në krye të dinamovitëve. Palët kanë vendosur të vazhdojnë bashkëpunimin mes tyre, ku sigurisht objektivi minimal i tyre do të jetë “Final – Four”.

Në ditët në vazhdim pritet që klubi të konfirmojë zyrtarisht qëndirmin e timonierit kryeqytetas në krye të skuadrës të paktën  edhe për sezonin e ri. Siç mësohet palët kanë nisur të diskutojnë për transferimet që mund të bëjnë gjatë merkatos së verës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga