Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Lorenc Trashi lë Ballkanin për Elbasanin? Ishi i Partizanit flet për të ardhmen

Shkruar nga NEWSPORT
Lorenc Trashi lë Ballkanin për Elbasanin? Ishi i Partizanit flet
 

Lorenc Trashi ia doli të fitojë titullin me Ballkanin në sezonin e tij të parë te suharekasit. Së fundmi 32-vjeçari ka prekur të ardhmen në një intervistë për A2 CNN.

Mbrojtësi i majtë ka mohuar se ka pasur kontakt, pasi u pyet nëse do të rikthehet në Superiore, konkretisht tek Elbasani. Kështu kampionët e Kosovës pritet ta kenë në organikë për turet europiane.

A ka diçka të vërtetë, a mund të rikthehet Lorenc Trashi në Superiore dhe me skuadrën e Elbasanit.

“Si fillim do të ulem këto 2 ditë me presidentin e Ballkanit dhe pse jam shumë i qartë. Të tregohem i sinqertë nuk kam pasur asnjë kontakt me asnjë ekip deri tani”, u shpreh ndër të tjera Trashi.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga