Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Titulli dhe Europa në lojë, RTSH-ja sjell falas në shtëpitë tuaja SUPERSFIDËN e javës

Shkruar nga NEWSPORT
Titulli dhe Europa në lojë, RTSH-ja sjell falas në
Abissnet Superiore do të luajë ditën e nesërme sfidat e javës së 34-të, teksa 10 skuadrat do të luftojnë “dhëmb për dhëmb” për 3 pikët. Një nga sfidat më të rëndësishme në këtë javë është përballja mes Partizanit dhe Vllaznisë. Të dyja ekipet janë të dënuara për fitoren. Demat për titullin kampion, ndërsa shkodranët për Europën. Pikërisht kjo ndeshje do të vijë falas në shtëpitë tuaja nga ekrani i RTSH-së. Dueli do të startojë në orën 16:00 dhe do të luhet në “Arenën e Demave”.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga