Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Tirana sfidon në një miqësore kampionët e Maqedonisë së Veriut

Shkruar nga NEWSPORT

Ditën e nesërme skuadra e Tiranës do të zhvillojë një ndeshje miqësore me skuadrën e Strugës. Ekipi shqiptar u shpall kampion i Maqedonisë së Veriut në sezonin që sapo lamë pas.

Ndeshja do të zhvillohet në Ohër, në stadiumin “Burimet e Biljanës” në orën 17:00.

Kjo ndeshje do t’iu shërbejë të dyja ekipeve për t’i dhënë një dorë të fundit përgatitjeve dhe më pas të nisin aventurën e tyre në zonën europiane.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga