Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Tirana luan ndaj Laçit në “Selman Stërmasi”, vetëm 1 mijë lekë për të parë ndeshjen

Shkruar nga NEWSPORT
Tirana luan ndaj Laçit në “Selman Stërmasi”,

Tirana do të përballet ditën e nesërme me Laçin, ndeshje në kuadër të javës së 7-të të “Abissnet Superiore”. Kryeqytetasit do të luajnë një ndeshje të vështirë në stadiumin “Selman Stërmasi”, por është një moment perfekt për të marrë kreun e renditjes.

Gjithashtu klubi ‘bardheblu’ ka bërë me dije se kanë dalë dhe biletat e kësaj sfide në shitje. Me anë të një postimi në faqen zyrtare, Tirana njofton mbi biletat dhe çmimet e tyre.

“Ndeshja e radhës | Kategoria “Abissnet Superiore”

Luhet të Martën, 03/10/2023 ora 14:00, në stadiumin “Selman Stërmasi” ndeshja KF Tirana - KF Laçi e vlefshme për javën e 7 të kampionatit të kategorisë “Abissnet Superiore”.

Ndeshja do të transmetohet live në MCN TV.”

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga