Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Tashmë bëhet zyrtare, Rubin HEBAJ firmos me ekipin e ri

Shkruar nga NEWSPORT
Tashmë bëhet zyrtare, Rubin HEBAJ firmos me ekipin e ri

Tashmë zyrtarisht Rubin Hebaj ka firmosur me skuadrën e re. Ish-lojtari i Teutës ka nënshkruar me Andijon në Uzbekistan dhe do të nisë kështu një aventurë të re në karrierën e tij futbollistike.

24-vjeçari ka firmosur për 2 vite nga ku do të kërkojë të kthehet protagonist në fushën e lojës. Kujtojmë se gjatë merkatos së janarit u largua nga Teuta, ndërsa tashmë ka zgjehdur të vazhdojë të luajë jashtë Shqipërie në Azi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga