Tag: Kasa

Demrozi dhe Kasa (d)/ ©Credits KF Egnatia

800 mijë euro për Egnatian

Redi Kasa është në radarin e ndërkombëtareve. Anësori i fazës ofensive të Egnatias zhvilloi mbrëmë një ndeshje fantastike duke arritur ...

Page 1 of 2 1 2

Connect with us

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.