Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Egnatia e pandalshme në merkato, prezanton sulmuesin e njohur

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Egnatia e pandalshme në merkato, prezanton sulmuesin e njohur
Egnatia nuk ndalet në merkato teksa ka zyrtarizuar lojtarin e ri, Redi Kasa. 21 vjeçari që ka dal nga akademia e Parmas, është pjesë e rrogozhinasve deri në vitin 2025. Sulmuesi Kasa, pritet të jetë një aset i shtuar në radhët e Egnatias dhe pritshmëritë ndaj tij janë ë larta. Së fundmi Redi Kasa aktivizohej në radhët e ekipit Septemvri Sofia. Aventura e tij e re do të jetë në Shqipëri ku për herë të parë do të jetë pjesë e një ekipi nga vendi i origjinës së tij. FOTO:
 
View this post on Instagram
 

A post shared by KFEgnatia (@egnatia.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga