Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Skënderbeu bëhet “top” para sfidës me Egnatian, zyrtarizon dy afrimet e reja

Shkruar nga NEWSPORT
Skënderbeu bëhet “top” para sfidës me Egnatian,

Skënderbeu vazhdon me përforcimet në këtë merkato. Vetëm dy ditë para duelit me Egnatian, sfidë e vlefshme për javën e parë të kampionatit ka zyrtarizuar dy lojtarët e radhës.

Ermir Rashica dhe Suhel Muharremi shtojnë kështu alternativat në repartin ofensiv. I pari vjen nga Trepçka ’89, ndërsa i dyti nga Struga.

Muharemi ka firmosur kontratë 3-vjeçare me korçarët, ndërsa të dy lojtarët do të jenë një vlerë e shtuar për Ivan Gvozdenovic në këtë sezon të ri në Superiore.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga