Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Shënoi vetëm 4 gola, EGNATIA ndan rrugët me sulmuesin 26-vjeçar

Shkruar nga NEWSPORT
Shënoi vetëm 4 gola, EGNATIA ndan rrugët me sulmuesin

Ilir Camaj nuk do të jetë më pjesë e Egnatias për pjesën tjetër te sezonit. Sipas shtypit të shkruar mësohet se sulmuesi kryesor i rrogozhinasve ka kërkuar vetë largimi.

Drejtuesit janë befasuar nga kërkesa e 26-vjeçarit, por nuk janë bërë pengesë dhe kanë vendosur të ndërpresin marrëdhenin e Camaj. Mungon vetëm zyrtarizimi i përfundimit të bashkëpunimit mes tyre, që e cila pritet të ndodhë në ditët në vijim.

Kujtojmë se Camaj ka shënuar 2 gola me Egnatian në kampionat, 2 të tjerë në Kupën e Shqiërisë në 14 ndeshje të zhvilluara gjithsej me rrogozhinasit që nga vera e kaluar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga