Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Sfidat me Moldavinë dhe Ishujt Faroe, SYLVINHO do të shpallë ditën e sotme listën e të grumbulluarve

Shkruar nga NEWSPORT
Sfidat me Moldavinë dhe Ishujt Faroe, SYLVINHO do të shpallë

Kombëtarja do të rikthehet sërish të marrë vëmendjen në vendin tonë. Kuqezinjtë do të luajnë dy sfida mjaft interesante në muajin qershor, teksa do të kërkojnë pikët maksimale ndaj Moldavisë dhe Ishujve Faroe.

Ndaj ekipit moldav do të luajmë në “Air Albania” më 17 qershor, ndërsa sfidën tjetër e luajmë në tranfertë.

Ditën e sotme duke nisur që nga ora 12:00 do të bëhet publike edhe lista e të grumbulluarve. Sylvinho do të shpallë kështu edhe emrat e lojtarëve që ka grumbulluar dhe do t’i ketë të gatshëm në këto dy sfiida, teka risitë dhe rikthimet nuk pritet të mungojnë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga