Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Sfida e “Tel Avivit”, koeficientët kundër të besuarve të Rejas

Shkruar nga NEWSPORT
Sfida e “Tel Avivit”, koeficientët kundër të besuarve

Izraeli dhe Shqipëria do të përballen në orën 20:45. Sfida e vlefshme për ligën B në grupin 2, do të jetë një përballje deçizive për vazhdimësinë e Kombëtares tonë. Mungesat e shumta dhe përballja jashtë fushe kanë ndikuar në koefiçentët që favorizojnë Izraelin.

Aktualisht në vendin e 3 me vëtëm 1 pikë, Shqipëria kërkon maksimumin nga dy takimet e mbetura. Të besuarit e Rejas kuotohen sipas kompanive të basteve, për fitoren e tyre me koefiçentin 3.3 ndërkohë barazimi 3.3 dhe fitorja e Izraelit është 2.15.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga