Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Presidenti Xhaferi “hap thesin”, pas Teutës, një tjetër PREMIO për fitoren ndaj Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT
Presidenti Xhaferi “hap thesin”, pas Teutës, një

Vllaznia do të presë Partizanin në shtëpi ditën e nesërme në orën 16:00 për të luajtur ndeshjen e javës së 34-të të Superiores. Shkodranët u rikthyen te fitorja në ndeshjen ndaj Teutës në të cilën kishin edhe një premio prej 10 mijë eurosh duke ia dalë në fund ta përfitonin.

Presidenti i klubit, Alban Xhaferi duket do të provojë sërish të njëjtën gjë për të motivuar akoma më shumë lojtarët. Ndaj të kuqve mendohet të akordohet përsëri një premio por sipas gjasave në shifra dyfish më të larta.

Si zakonisht, premio do t’u komunikohet lojtarëve pak minuta para fillimit të ndeshjes dhe mbetet të shihet nëse do të ketë të njëjtin efekt si ndaj durrsakëve.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga