Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Presidenti Armand Duka i’u uron suksese ekipeve të Superiores në Europë

Shkruar nga NEWSPORT
Presidenti Armand Duka i’u uron suksese ekipeve të Superiores në

Skuadrat e vendit tonë mbyllën ndeshjet e para të fazës së parë të Uefa Champions League dhe Conference League. Përveç Vllaznisë që u mposht me rezultatin 3-1 përballë Linfield në Irlandën e Veriut, ekipet e tjera u shfaqën mirë.

Me anë të një postimi në Facebook, Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit i’u ka uruar suksese për ndeshjet e kthimit dhe më tutje.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga