Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Jo vetëm SMAJLI dhe OWUSU, KUKËSI gati firmën me një tjetër sulmues

Shkruar nga NEWSPORT

Kukësi ditën e djeshme zyrtarizoi afrimet e dy sulmuesve. JOHNSON OWUSU ka firmosur për 2 vite e gjysëm, ndërsa Erduan Smajli ka nënshkruar për 3 sezone, të cilët do të shtojnë konkurencën në repartin e sulmit.

Por jo vetëm kaq, pasi verilindorët kanë arritur marrëveshjen edhe me një tjetër lojtarë. Bëhet fjalë për Juan David Martinez që vjen nga Kolumbia. 22-vjeçari luan si qendërsulmues por mund të luajë edhe si sulmues krahu dhe mund të përdoret nga Hallaçi në gjithë reaprtin e sulmit. Pjesën e parë të sezonit e mbylli në Brazil te skuadra e Fortaleza.

[caption id="attachment_677524" align="alignnone" width="300"] Juan Martinez Fortaleza[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga