Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Një ndeshje pa pagesë sot në RTSH, Kategoria Superiore rikthehet në shtëpitë tuaja

Shkruar nga NEWSPORT
Një ndeshje pa pagesë sot në RTSH, Kategoria Superiore rikthehet
Botërori i Katar 2022 ndali për disa kohë edhe futbollin shqiptar. Por, këtë javë është rikthyer përsëri me emocionet e saj. Ditën e djeshme u luajtën tre ndeshjet e para të javës së 13-të me Kukësin dhe Bylisin që u mposhtën në shtëpi nga Teuta dhe Laçi. Më pas barazimi befasues i Erzenit në limite ndaj Partizanit. Ditën e sotme do të luhen edhe dy sfidat e fundit. Vllaznia pret Egnatian në Loro Boriçi në orën 16:30 ndërsa Tirana pret Kastriotin në Air Albania në 19:00. Sfida e Shkodrës është zgjedhur të transmetohet live nga televizioni publik RTSH Sport.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga