Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Nga Ferencvaros, Bate Borisov e deri te Zalgiris, Partizani do të mësojë sot kundërshtarët e “Play-Off”

Shkruar nga NEWSPORT

Partizani do të luajë ndaj Valmieras në Letoni më 10 gusht, sfidë e vlefshme për turin e tretë të Conference League. Të besuarit e Zoran Zekic do të tentojnë fitoren për të qenë më adfër “play-off”.

Pikërisht për këtë fazë ditën e sotme do të hidhet shorti në orën 14:00, ku demat do të mësojnë edhe kundërshtarin e tyre të mundshëm në rast të kualifikimit në “Play-off”.

Kundërshtarët e mundshëm të Partizanit, Ballkanit dhe Strugës nëse arrijnë në “Play-Off”:

[caption id="attachment_702650" align="alignnone" width="906"]© Credits uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/ © Credits uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga