Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ndizet Klasikja, “Tirona Fanatics” bën thirrjen e fundit: Nesër drejt Shkodrës, s’ka justifikime

Shkruar nga NEWSPORT
Ndizet Klasikja, “Tirona Fanatics” bën thirrjen e fundit:

Tirana do të udhëtoje drejt Shkodrës, aty ku do të përballet me Vllazninë nesër në orën 18:00 në Loro Boriçi për të luajtur ndeshjen e javës së 30-të të Superiores. Klasikja e Shqipërisë premton spekakël sidomos në këtë fazë të sezonit ku çdo rezultat ka një peshë shumë të madhe.

Bardheblutë do të kërkojnë me çdo kusht fitoren për të hedhur një hap gjigant drejt titullit kampion dhe për ta bërë këtë, do të kenë edhe ndihmën e tifozëve të tyre besnik, Tirona Fanatics. Tifogrupi ultras ka bërë thirrjen e fundit përpara ndeshjes:

“NESËR! 15:30 nga stadiumi "Selman Stermasi" drejt Shkodres! ALL IN BLACK. Nuk ka justifikime! ME FANATICS...PER TIRONËN!”-shkruan tifogrupi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga