Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“Më mungonte të luaja në kryeqytet”, Jasir ASANI: Jam më i lumturi në botë, këtë ndeshje nuk e harroj kurrë

Shkruar nga NEWSPORT
“Më mungonte të luaja në kryeqytet”, Jasir ASANI: Jam

Heroi i golit të parë Jasir Asani në një intervistë pas ndeshjes për SuperSport ka folur rreth emocioneve të golit.

"Me thënë të drëjtën të gjithë më kanë thënë do shënosh shum shpejt gol dhe super gol. Që ditën e parë kur kam taku Sylvinhon më ka dhënë një mbështetje të madhe dhe duhet shumë punë dhe e falenderoj për ftesën.

Ndeshja e parë kishtë shumë emocione pasi ishte e para për mua në kyreqytet. Ka shumë vite që kam munguar.

Un kam pas dëshirë të luaj për kombëtarenn shqiptare dhe nuk ka të bëjë me Maqedonin e kam pas ëndër që i vogël dhe tashmë ja arrita". ka thënë Asani

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga